Obserwuj @mokoloko123  

 • Urodziny dla dzieci

  Dla klientów indywidualnych oferujemy organizację urodzin lub kreatywną opiekę nad dzieckiem podczas spotkania rodzinnego czy wesela.

  Niezależnie od wyboru pakietu organizujemy urodziny od etapu przygotowań po sprzątanie. Zapewniamy gry, zabawy, malowanie twarzy, stroje, pokazy, na życzenie tort, przygotowanie poczęstunku, zaproszenia oraz możliwość zorganizowania transportu we wskazane miejsce.

 • Kompleksowa organizacja eventu

  Skuteczny PR i rekalma są bardzo ważne w czasie kryzysu. Event organizowany przez Nas to skuteczna forma promocji i wzrost zaufania wśród pracowników i klientów. 

  Specjalizujemy się w organizacji eventów promocyjnych i reklamowych, pikników firmowych skierowanych do dzieci
  i rodzin. Wynajmujemy naszych animatorów do hoteli i restauracji. Wiemy również jak ważny jest odpowiedzialny biznes, dlatego zorganizujemy również eventy CSR, które doskonale działają na poprawę wizerunku firmy. 

 • Szkolenia i doradztwo

  Nasze szkolenia prowadzone są w całej Polsce. Stawiamy głównie na praktyczne zajęcia z animacji dziecięcej oraz czasu wolnego. 

  Przekazujemy swoje doświadczenia w pracy z dziećmi oraz rodzicami. Mamy już dziesiątki zadowolonych kursantów z całego kraju. Animator Dziecięcy- nasze autorskie szkolenie przeprowadziliśmy już w kliku miastach Polski. Wkrótce będziemy prowadzić nowe tematy szkoleń - o których na pewno poinformujemy Was na naszej stronie. 

Jak działamy