Obserwuj @mokoloko123  

Szczęśliwe dziecko, to dumny rodzic, a zadowolony rodzic- to lepszy pracownik!

Nasza specjalność to organizowanie EVENTU, gdzie główną rolę odgrywa dziecko i rodzina!

 • Atrakcje hotelowe

  Budujemy dobry klimat w hotelu. Nasi animatorzy wnoszą pogodę ducha, prowadzą aktywny wypoczynek, organizują czas wolny dzieciom
  i dorosłym.

  Skutecznie przeszkoleni animatorzy mają duży wpływ na sukces marketingu hotelu. Animacja kreowana przez pracowników Mokoloko to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim większa konkurencyjność hotelu na rynku usług hotelarskich. Wynajmujemy animatorów, przygotowujemy program animacji oraz dbamy o materiały i jakość pracy.

 • Pikniki firmowe

  Wiele firm wie, jak ważna jest skuteczna promocja firmy. Poprzez event można dotrzeć do konkrentej grupy klientów. 

  My zorganizujemy imprezę firmową od początku do końca. Zajmiemy się kosztorysem, cateringiem, oprawą muzyczną oraz doskonałą rozrywką skierowaną do dzieci i rodzin. Stworzymy niezapomniany piknik firmowy, akcję promocyjną. Nasi animatorzy są obecni w restauracjach, hotelach, przedszkolach, obiektach sportowych w całej Polsce. 

  Krótki film z pikników z 2013 roku z animatorami Mokoloko: http://www.youtube.com/watch?v=RIne5mVEBrQ . 

 • Zorbing - OkrĄgła rozrywka

  ZORBING, to wielka dmuchana "kula sferyczna"
  o średnicy 3,5 metra. Zabawa w tej kuli umożliwia bieganie w niej po płaskim terenie między przeszkodami.

  Buduje to integrację oraz działanie w grupie wśród uczestniczących
  w zabawie. Dodatkowo wpływa na utrzymanie wspaniałego humoru.

  Mokoloko daje możliwość  zorganizowania wspaniałej rozrywki w ramach pikników, eventów, imprez firmowych i rodzinnych jaką jest ZORBING. Sferyczna kula to atrakcja nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych i każdego, kto chce zarazić się dobrym humorem!

 • Eventy tematyczne

  Każda marka wyróżnia się czymś szczególnym. Nie ma oferty, scenariusza oferty, który pasuje do wszystkich. Jeżeli takie są - to na pewno my ich nie popieramy.

  Przygotowujemy autorskie scenariusze eventów na konkretne uroczystości, imprezy, eventy promocyjne. Wiemy, jak ważna jest komunikacja marki
  z odbiorcami. W Mokoloko nie ma przypadków - wszystko dzieje się zgodnie
  z wymaganiami klienta. Nie boimy się wyzwań i ciągle czekamy na nowe.

 • Eventy promocyjne i reklamowe

  Przy planowaniu eventu promocyjnego najważniejsze są jasno sprecyzowane cele. My pomożemy je ustalić i zrealizować.

  Event promocyjny powinien być dobrze zaplanowany w czasie, przestrzeni
  i realiach. Musi wpisywać się w wartości i ideę firmy. Mokoloko przygotuje taki event, zrealizuje zaplanowane cele. Wynajmiemy dobrych animatorów do prowadzenia konkursów, obsługi stoisk czy do maskotek firmowych. 

 • Baby Shower – impreza dla przyszłych mam

  Baby Shower to impreza na miarę „wieczoru panieńskiego”.

  Koleżanki dla przyszłej mamy przygotowują w domu, bądź restauracji prawdziwą ucztę,
  z prezentami oraz dodatkowymi atrakcjami.

  Na tą okazję wymyślane są specjalne zabawy oraz zadania, którym poddawana jest przyszła mama.

  Organizacja Baby Shower może okazać się czasochłonna i wymagać odpowiedniego scenariusza. Wtedy warto skorzystać z rady Mokoloko.

 • Naming Day!

  Narodziny dziecka to jedna z piękniejszych chwil w życiu rodziców. Jednak oficjalne nadawanie imienia dziecku jest związane z Chrztem. Nie każdy jednak chce, aby jego dziecko było ochrzczone. Czy wówczas mamy rezygnować z uroczystości? Nie - możemy wybrać NAMING DAY!

  Naming party to organizacja imprezy na której nadamy Twojemu dziecku imię. Zajmiemy się przygotowaniem pamiątkowych certyfikatów, zdjęć. Będzie tort i piękne dekoracje oraz wszystko co zapragną rodzice swojego nowo narodznego dziecka!

 • Biesiady i festyny

  Dni Miast, Festyny Rodzinne, Imprezy Patronackie - nie mogą odbyć się bez świetnej zabawy dla całych rodzin.

  Organizujemy imprezy pod patronatem Prezydentów Miast i Burmistrzów. Nasi animatorzy malują twarze, prowadzą zabawy dla dzieci. Zajmujemy się przygotowaniem scenariusza, przygotowaniem kosztorysu, zaoferowaniem najkorzystniejszych usług podwykonawców.

 • Konferansjer na imprezę

  Udana impreza, bal dla dzieci, piknik, czy event zależy w dużej mierze od dobrego prowadzącego. 

  Mokoloko oferuje profesjonalnych konferansjerów- animatorów, którzy nie tylko będą odczytywać scenariusz, ale przede wszystkim ciekawie poprowadzą każdą imprezę.

  Oferujemy konferansjerów na pikniki plenerowe, eventy w marketach i galeriach handlowych, imprezy integracyjne, zabawy w przedszkolach i szkołach. 

 • CSR Events

  Zabawa, praca i radość dla wspólnego dobra. CSR Event to społeczna odpowiedzialność biznesu realizowana przez wydarzenie. 

  Mokoloko przygotuje dla Was wolonatariat przy akacjach charytatywnych, aranżacje zabaw dla dzieci w szkołach, szpitalach, placówkach wychowawczych. Zorganizujemy event proekologiczny włączający pracowników w jego realizacje. Ponadto zorganizujemy dla Was pracę przy odnawianiu szkół, obiektów dla dzieci i młodzieży.
 • Twój event - nasza realizacja

  Nie macie pomysłu na event, brakuje scenariusza? Poprzedni wykonawca się wycofał lub nie sprostał Waszym wygmaganiom.

  Specjalnie dla Was zrealizujemy eventy, które innym sprawiały kłopot. Przenalizujemy wszystkie pomysły i doradzimy jak skutecznie wykonać plan imprezy tak, aby zmieścić się w budżecie, przekonać do siebie odbiorców oraz zebrać laury od przełożonych.

Nasi klienci